Кубок Іспанії, 1/8 фіналу. Валенсія 4: 0 Гранада

Голи: Негредо 8 '- 1: 0, Родріго 35' - 2: 0, Негредо 63 '(пен) - 3: 0, Негредо 83' (пен) - 4: 0

Валенсія: Райан, Барраган, Везу, Адерлан Сантос, Орбан, Пареха (Пьятті 46 '), Хаві Фуего, Енцо Перес (Захіб 64'), Родріго (Де Поль 76 '), Негредо, Санті Міна

Запасні: Жауме Доменек, Діалло, Тоні Латорре, Віллальба

Гранада: Келава, Бабен, Майнц, Дорія, Мігель Лопеш, Бірагі (Едгар Мендес 64 '), Уче Агбо, Крхин, Ісаак Саксесс (Ель-Арабі 61'), Пенаранда, Рочіна (Хаві Маркес 72 ')

Запасні: Андрес Фернандес, Ломбан, Неутон, Фран Ріко

Попередження: Енцо Перес, Орбан - Бірагі, Едгар Мендес, Хаві Маркес

Валенсія під керівництвом Гарі Невілла продовжує поступово покращувати свою гру, хоча на результаті це поки не особливо позначається. У Примері Кажани відстали вже на 13 очок від зони Ліги Чемпіонів і всерйоз розраховувати на відіграш цього гандикапу не доводиться, тому логічніше левантійцям поборотися за перемогу в Кубку Короля. Це завдання не видається неможливою, тому що в кожному окремому матчі Валенсія здатна на рівних боротися з грандами, що підтвердив останній матч команди в Примері проти мадридського Реала, що завершився бойовою нічиєю 2: 2.

Для Гранади головним завданням залишається збереження прописки в Прімері, тому в такій ситуації боротьба на національний Кубок повинна відійти на задній план. Підтвердження цьому ми бачили в 1/16 фіналу, де Гранада лише за правилом виїзного гола знехотя пройшла скромний Леганес, який виступає в Сегунді.

Обидва наставники поміняли по пів-команди порівняно з останніми матчами в Прімері. Лавка, звичайно, по іменах значно сильніше у Валенсії, так що гостям складно було після домашньої перемоги над Севільєю відразу розраховувати на успіх і в матчі з Левантійці. Кажани зі стартовим свистком відразу полетіли вперед і перший гол не змусив довго себе чекати. Дієго Майнц замріявся на місці останнього захисника Гранади і його тут же атакував Негредо, який на думку арбітра в рамках правил перекинув захисника, після чого спокійно реалізував вихід 1 на 1.

Ще деякий час левантійці тримали суперника на одній половині поля, але ближче до середини тайму гра вирівнялася. Кілька стандартних положень було подано біля воріт Райана, але реальної небезпеки вони не таїли. Господарі відповідали гострими контрвипадами, один з яких втілився в гол на 35-й хвилині матчу. Після проникаючого пасу з глибини поля на Івана Келава вийшли удвох Санті Міна і Родріго Морено, Перший не поскупився і вивів останнього на порожні ворота, а там вже промахнутися було б злочином - 2: 0.

У другому таймі Гранада значно додала в динаміці і оборони Валенсії довелося дуже туго. Лос-Карманес активно демонстрували, що просто так вони миритися з поразкою не збираються і будуть битися за прийнятний результат перед матчем-відповіддю домашньою зустріччю. Під кінець першої 10-хвилинки другого тайму Бабен вже готовий був радісно скинути руки вгору, святкуючи свій гол, але Метью Райан блиснув майстерністю, витягнувши складний м'яч з нижнього кута після удару головою мартінійца.

Відчувши недобре, додала і Валенсія. Спершу Санті Міна з воротарського майданчика не зумів влучити у ворота, замикаючи крос з флангу, а потім його ж взяли в коробочку захисники в чужій штрафній площі, за що був призначений пенальті, який із задоволенням реалізував Негредо, оформивши свій дубль.

Після цього гра у Гранади розвалилася. Команда намагалася грати на атаку, але пішли серйозні розриви між лініями, чим вміло користувалися господарі, але Родріго і Міна не реалізували свої виходи 1 на 1 - здорово діяв Іван Келава, вчасно скорочуючи кут обстрілу. Але четвертий гол левантійці все ж сьогодні забили - ще один пенальті реалізував Альваро Негредо, який на цей раз він сам же і заробив. Матч закінчився з рахунком 4: 0, що на 99% гарантує Летючим Мишам вихід в наступний раунд Кубка.

Кращий гравець матчу

Метью Райан Антоніо Барраган Рубен Везу Адерлан Сантос Лукас Орбан Даніель Пареха Хаві Фуего Енцо Перес Родріго Морено Альваро Негредо Санті Міна Пабло П'ятті Вільфрід Захіб Родріго Де Поль Я не дивився матч / Мені нема кого виділити